Lig tv isim değiştiriyor maçı canlı izle

Bugün olan Lig tv isim değiştiriyor arasında gerçekleşecek maç için hazırladığımız sayfaya hoş geldiniz. Maç linkleri maçın başlamasına kısa süre kala sitemize eklenecektir. Maçımız saat 22:46 gibi başlayacaktır. Yayın linklerimiz maçın başlamasından bir saat kadar önce eklenecektir.
Guncelleme: Maç eklenmiştir.

LİG TV Yeni Yayın Dönemi!

İlk olarak 2001 yılında Galatasaray maçını sunarak yayın hayatına başlayan Lig TV yani Digitürk yayın hayatına veda ediyor. Geçtiğimiz günlerde Katar Spor Yatırımları (Al Jazeera Media Network) ‘ün sahip olduğu beIN Sports Digitürk‘ün bütün haklarını satın almıştı. Artık resmen Lig TV yerine beIN Sports yayın hayatına başlıyor. beIN Sports Türkiye Yayın Hayatına Başlıyor.Canlı maç izlemek için beIN Sports dünya üzerinde çokça tanınan ve dünyanın bütün liglerindeki maçlarının yayın haklarına sahip olan bir kuruluştur. İtalya liginden, İngiltere ligine veya daha ufak çaplı bir çok lige kadar bir numaradan başlayıp 10 numaraya kadar sadece maç yayını yapan spor kanalı mevcut olan bu kuruluş. 2005 yılında ise Türkiye Süper Liginin yayın haklarını Digitürkten almış ve kanalların en önemmlisi olan Lig Tv 1, Lig TV 2, Lig TV 3 ve Lig TV 4 isimlerini değiştirip beIN Sports 1 beIN Sports 2 beIN Sports 3 beIN Sports 4 olarak değiştireceklerini açıkladılar. 2017 itibariyle bu yeniliğe geçiş yapan Katar spor yatırımları Lig TV ismini değiştiriyor ve önümüzdeki hafta sonu boyunca digitürk üyelerinin hepsinin üyeliklerini sınırsız olarak çeviriyor. Yani Dizi-Film ve Lig TV kanalları sizler için aktif olarak izleyebileceksiniz.
Beinsports canlı izle, Bein sport izle, BeIN sport canlı izle

Lig tv izle, Beinsports izle, Beinsport izle

Resmi Hesaplarda da İsim Değişikliği Geldi.

Resmi hesaplarında isimlerini değiştiren yayıncı kuruluş facebook üzerinde Lig TV olarak kurulmuş olan sayfalarını beinSports Türkiye olarak değiştirdi. Artık takip için arayan kullanıcıların bu sayfalardan ulaşması gerekmektedir. İlerleyen günlerde beInSports izle Türkiye olarak bir kampanya ile başlayan kuruluş daha neler yapacak merakla bekliyoruz. Yeniliklerin gelmesine sevinerek, daha neler geliştirilebilir diye heyecan içerisinde sizlerle birlikte beklerken, oluşan güncellemeleri ve yeni haberleri bizimle takip edebilirsiniz.

Lig TV Bu hafta bedava izle!

Önümüzdeki hafta sonu ücretsiz Lig TV izlemek için test yayını şansını yakalayın. Beşiktaş Fenerbahçe ve Galatasaray‘ın dev mücadeleleri bunun yanı sıra Bursaspor ve Trabzonspor gibi diğer şampiyonların maçlarıda ücretsiz olarak sizlerle olacak. Bu fırsatın içerisine eurolig ve diğer basketbol mücadeleleri de dahil olacağını kesinlikle unutmayın. Ayrıca sinema kanallarında Lig Tv izlenin yanı sıra bedava olacağını tekrardan hatırlatma fayda var. Lig TV‘nin adı beIN Sports oldu ve bakalım sonuçlarında kim kazanacak ?